Slask Wroclaw
HEAD TO HEAD
Slask Wroclaw – Piast Gliwice H2H
Mecze, wyniki, bilans i historia bezpośrednich spotkań.
Piast Gliwice
Wygrane5Slask Wroclaw
PPRWP
Remisy315 meczów
Wygrane7Piast Gliwice
WWRPW
Bilans bramek18 : 20
Średnia goli2,53na mecz
Obie strzelały47%
Min. 3 gole40%
NASTĘPNE SPOTKANIE
Match Center →Kolejny mecz Slask Wroclaw – Piast Gliwice
07.11.2026 • 18:00Ekstraklasa
AKTUALNA FORMA
ostatnie zakończone meczeForma obu drużyn
ARCHIWUM GOLERO
15 zapisanych spotkańSlask Wroclaw – Piast Gliwice: ostatnie mecze
Ekstraklasa • 2024
Slask Wroclaw
1:3
Piast Gliwice
Ekstraklasa • 2024
Piast Gliwice
2:0
Slask Wroclaw
Ekstraklasa • 2023
Piast Gliwice
2:2
Slask Wroclaw
Ekstraklasa • 2023
Slask Wroclaw
1:0
Piast Gliwice
Ekstraklasa • 2022
Slask Wroclaw
0:1
Piast Gliwice
Ekstraklasa • 2022
Piast Gliwice
1:1
Slask Wroclaw
Ekstraklasa • 2021
Slask Wroclaw
1:3
Piast Gliwice
Ekstraklasa • 2021
Piast Gliwice
1:1
Slask Wroclaw
Ekstraklasa • 2020
Piast Gliwice
2:0
Slask Wroclaw
Ekstraklasa • 2020
Slask Wroclaw
2:0
Piast Gliwice
Ekstraklasa • 2019
Piast Gliwice
1:0
Slask Wroclaw
Ekstraklasa • 2019
Piast Gliwice
0:3
Slask Wroclaw
Ekstraklasa • 2019
Slask Wroclaw
2:1
Piast Gliwice
Ekstraklasa • 2018
Piast Gliwice
2:0
Slask Wroclaw
Ekstraklasa • 2018
Slask Wroclaw
4:1
Piast Gliwice
REKORDY
Rekordy rywalizacji
Największa wygrana Slask Wroclaw
Piast Gliwice 0:3 Slask Wroclaw
30.11.2019 • Ekstraklasa
Największa wygrana Piast Gliwice
Slask Wroclaw 1:3 Piast Gliwice
03.02.2025 • Ekstraklasa
Najwięcej goli w meczu
Slask Wroclaw 4:1 Piast Gliwice
23.09.2018 • Ekstraklasa
Pierwszy zapisany mecz
Slask Wroclaw 4:1 Piast Gliwice
23.09.2018 • Ekstraklasa
SEZONY
Bilans sezon po sezonie
20242 mecz.Slask Wroclaw 0W • 0R • 2W Piast Gliwice1:5
20232 mecz.Slask Wroclaw 1W • 1R • 0W Piast Gliwice3:2
20222 mecz.Slask Wroclaw 0W • 1R • 1W Piast Gliwice1:2
20212 mecz.Slask Wroclaw 0W • 1R • 1W Piast Gliwice2:4
20202 mecz.Slask Wroclaw 1W • 0R • 1W Piast Gliwice2:2
20193 mecz.Slask Wroclaw 2W • 0R • 1W Piast Gliwice5:2
20182 mecz.Slask Wroclaw 1W • 0R • 1W Piast Gliwice4:3
ROZGRYWKI
Gdzie spotykały się te drużyny?
Ekstraklasa15 spotkań
