UCD
HEAD TO HEAD
UCD – Longford Town H2H
Mecze, wyniki, bilans i historia bezpośrednich spotkań.
Longford Town
Wygrane1UCD
PWR
Remisy13 meczów
Wygrane1Longford Town
WPR
Bilans bramek3 : 2
Średnia goli1,67na mecz
Obie strzelały33%
Min. 3 gole33%
NASTĘPNE SPOTKANIE
Match Center →Kolejny mecz UCD – Longford Town
09.10.2026 • 20:45First Division
AKTUALNA FORMA
ostatnie zakończone meczeForma obu drużyn
ARCHIWUM GOLERO
3 zapisanych spotkańUCD – Longford Town: ostatnie mecze
REKORDY
Rekordy rywalizacji
Największa wygrana UCD
UCD 2:0 Longford Town
01.05.2026 • First Division
Największa wygrana Longford Town
Longford Town 2:1 UCD
04.07.2026 • First Division
Najwięcej goli w meczu
Longford Town 2:1 UCD
04.07.2026 • First Division
Pierwszy zapisany mecz
Longford Town 0:0 UCD
07.03.2026 • First Division
SEZONY
Bilans sezon po sezonie
20263 mecz.UCD 1W • 1R • 1W Longford Town3:2
ROZGRYWKI
Gdzie spotykały się te drużyny?
First Division3 spotkań
