Vancouver Whitecaps
HEAD TO HEAD
Vancouver Whitecaps – Real Salt Lake H2H
Mecze, wyniki, bilans i historia bezpośrednich spotkań.
Real Salt Lake
Wygrane1Vancouver Whitecaps
W
Remisy01 meczów
Wygrane0Real Salt Lake
P
Bilans bramek1 : 0
Średnia goli1,00na mecz
Obie strzelały0%
Min. 3 gole0%
NASTĘPNE SPOTKANIE
Match Center →Kolejny mecz Vancouver Whitecaps – Real Salt Lake
20.09.2026 • 03:30Major League Soccer
AKTUALNA FORMA
ostatnie zakończone meczeForma obu drużyn
ARCHIWUM GOLERO
1 zapisanych spotkańVancouver Whitecaps – Real Salt Lake: ostatnie mecze
REKORDY
Rekordy rywalizacji
Największa wygrana Vancouver Whitecaps
Vancouver Whitecaps 1:0 Real Salt Lake
22.02.2026 • Major League Soccer
Najwięcej goli w meczu
Vancouver Whitecaps 1:0 Real Salt Lake
22.02.2026 • Major League Soccer
Pierwszy zapisany mecz
Vancouver Whitecaps 1:0 Real Salt Lake
22.02.2026 • Major League Soccer
SEZONY
Bilans sezon po sezonie
20261 mecz.Vancouver Whitecaps 1W • 0R • 0W Real Salt Lake1:0
ROZGRYWKI
Gdzie spotykały się te drużyny?
Major League Soccer1 spotkań
