2 de Mayo: 13/15 pkt • Sportivo Ameliano: 8/15 pkt w ostatnich meczach.
2 de Mayo – Sportivo Ameliano: zapowiedź, godzina i statystyki
2 de Mayo – Sportivo Ameliano: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 14.10.2026, 22:00
- Rozgrywki
- Division Profesional - Clausura
- Runda
- Clausura - 14
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
2 de Mayo
WWDWW
Sportivo Ameliano
DDWLW 2 de Mayo jest 5 miejsc wyżej w tabeli • różnica punktów: 4.
Średnio w ostatnich meczach: 2 de Mayo 1.40 gola • Sportivo Ameliano 1.40 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- 2 de Mayo — bilans ostatnich 5 meczów: 4W, 1R, 0P.
- Sportivo Ameliano — bilans ostatnich 5 meczów: 2W, 2R, 1P.
Bezpośrednie mecze
- Sportivo Ameliano nie przegrał 3 ostatnich bezpośrednich spotkań.
2 de Mayo – Sportivo Ameliano: wynik, forma i informacje
2 de Mayo – Sportivo Ameliano odbędzie się 14.10.2026 o 22:00 w ramach Division Profesional - Clausura, etap: Clausura - 14.
Przed tym spotkaniem 2 de Mayo zajmuje 1. miejsce i ma 13 pkt. Sportivo Ameliano jest na 6. pozycji z dorobkiem 9 pkt.
W ostatnich 5 zakończonych meczach 2 de Mayo zanotował 4 wygranych, 1 remisów i 0 porażek. Bilans Sportivo Ameliano w analogicznym okresie to 2 wygranych, 2 remisów i 1 porażek.
2 de Mayo
Sportivo Ameliano

Libertad Asuncion
Club Guarani
Nacional Asuncion
Deportivo Recoleta
Rubio NU
Olimpia
Club Sp. San Lorenzo
Sportivo Trinidense
Sportivo Luqueno
Cerro Porteno