Aalborg: 7/15 pkt • HB Koge: 1/15 pkt w ostatnich meczach.
Aalborg – HB Koge: zapowiedź, godzina i statystyki
Aalborg – HB Koge: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 29.08.2026, 14:00
- Rozgrywki
- 1. Division
- Runda
- Regular Season - 6
- Stadion
- Aalborg Portland Park, Aalborg
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Aalborg
WWDLL
HB Koge
LLLLD Aalborg jest 6 miejsc wyżej w tabeli • różnica punktów: 6.
Średnio w ostatnich meczach: Aalborg 1.00 gola • HB Koge 0.60 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Aalborg — bilans ostatnich 5 meczów: 2W, 1R, 2P.
- HB Koge — bilans ostatnich 5 meczów: 0W, 1R, 4P.
Bezpośrednie mecze
Aalborg – HB Koge: wynik, forma i informacje
Aalborg – HB Koge odbędzie się 29.08.2026 o 14:00 w ramach 1. Division, etap: 6. kolejka.
Przed tym spotkaniem Aalborg zajmuje 6. miejsce i ma 7 pkt. HB Koge jest na 12. pozycji z dorobkiem 1 pkt.
W ostatnich 5 zakończonych meczach Aalborg zanotował 2 wygranych, 1 remisów i 2 porażek. Bilans HB Koge w analogicznym okresie to 0 wygranych, 1 remisów i 4 porażek.

Kolding IF
AB Copenhagen
Hillerød
Hobro
Hvidovre
FC Fredericia
Aarhus Fremad
Vejle
Esbjerg
Vendsyssel FF