Al Shorta: 1/6 pkt • Naft Maysan: 2/6 pkt w ostatnich meczach.
Al Shorta – Naft Maysan: zapowiedź, godzina i statystyki
Al Shorta – Naft Maysan: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 05.03.2027, 17:00
- Rozgrywki
- Iraqi League
- Runda
- Regular Season - 25
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Al Shorta
DL
Naft Maysan
DD Naft Maysan jest 3 miejsca wyżej w tabeli • różnica punktów: 1.
Średnio w ostatnich meczach: Al Shorta 1.00 gola • Naft Maysan 0.00 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Al Shorta — bilans ostatnich 2 meczów: 0W, 1R, 1P.
- Naft Maysan — bilans ostatnich 2 meczów: 0W, 2R, 0P.
Bezpośrednie mecze
Al Shorta – Naft Maysan: wynik, forma i informacje
Al Shorta – Naft Maysan odbędzie się 05.03.2027 o 17:00 w ramach Iraqi League, etap: 25. kolejka.
Przed tym spotkaniem Al Shorta zajmuje 17. miejsce i ma 1 pkt. Naft Maysan jest na 14. pozycji z dorobkiem 2 pkt.
W ostatnich 2 zakończonych meczach Al Shorta zanotował 0 wygranych, 1 remisów i 1 porażek. Bilans Naft Maysan w analogicznym okresie to 0 wygranych, 2 remisów i 0 porażek.

Al-Jolan SC
Mosul
Al Karkh
Naft
Al Minaa Basra
Erbil
Al Quwa Al Jawiya
Karbala
Al Talaba
Zakho
Al Zawra'a
Ghaz Al Shamal