All Boys – San Telmo: zapowiedź, godzina i statystyki

Primera Nacional29. kolejka
12.09.2026 • 22:00 Islas Malvinas Stadium, Floresta
Nie przegap meczu Google Calendar Apple / Outlook (.ics)

All Boys – San Telmo: najważniejsze informacje przed meczem

Informacje o meczu

Data
12.09.2026, 22:00
Rozgrywki
Primera Nacional
Runda
Regular Season - 29
Stadion
Islas Malvinas Stadium, Floresta

Ostatnie wydarzenia

Brak wydarzeń do wyświetlenia.

Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.

Ładowanie pełnych składów…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie statystyk…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie przebiegu meczu…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie danych zawodników…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Match Center

Przed meczem

Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.

Dane przedmeczowe
All Boys DDLDW
VS
San Telmo LWLLD
Zapowiedź Najważniejsze przed pierwszym gwizdkiem
Forma

All Boys: 6/15 pkt • San Telmo: 4/15 pkt w ostatnich meczach.

Tabela

All Boys jest 3 miejsca wyżej w tabeli • różnica punktów: 3.

Gole

Średnio w ostatnich meczach: All Boys 0.40 gola • San Telmo 0.80 gola na spotkanie.

Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.

14. Pozycja w tabeli 17.
27 Punkty 24
1–3–1 Bilans ostatnich meczówW–R–P 1–1–3
0,40 Gole / meczostatnie mecze 0,80
0,60 Stracone / meczostatnie mecze 1,60
3 / 5 Czyste kontaostatnie mecze 1 / 5
4–9–0 Dom / wyjazdW–R–P w sezonie 0–6–6
Fakty przed meczem
  • All Boys — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 3R, 1P.
  • San Telmo — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 1R, 3P.
H2H Archive

Bezpośrednie mecze

1 spotkań • 1 sez.Pełne H2H →
0All Boyswygrane
P
0Remisy
1San Telmowygrane
W
Bilans bramek0 : 1
Średnia goli1,00na mecz
Obie drużyny strzelały0 / 1
Min. 3 gole0 / 1
Archiwum GoleroRekordy rywalizacji
tylko mecze rozegrane przed tym spotkaniem
Największa wygrana San Telmo San Telmo 1:0 All Boys 25.04.2026
Najwięcej goli w meczu San Telmo 1:0 All Boys 25.04.2026
Pierwszy zapisany mecz San Telmo 1:0 All Boys 25.04.2026
Sezon po sezonie1 sezonów w lokalnym archiwum
2026/27 1 mecz All Boys 0 • R 0 • 1 San Telmo
Ostatnie bezpośrednie mecze
25.04.2026Primera Nacional • 2026/27
San Telmo
1:0
All Boys
Primera Nacional • sezon 2026

All Boys – San Telmo: wynik, forma i informacje

All BoysSan Telmo odbędzie się 12.09.2026 o 22:00 w ramach Primera Nacional, etap: 29. kolejka.

Przed tym spotkaniem All Boys zajmuje 14. miejsce i ma 27 pkt. San Telmo jest na 17. pozycji z dorobkiem 24 pkt.

W ostatnich 5 zakończonych meczach All Boys zanotował 1 wygranych, 3 remisów i 1 porażek. Bilans San Telmo w analogicznym okresie to 1 wygranych, 1 remisów i 3 porażek.

MECZE DZISIAJ