Arenas Getxo: 0/3 pkt • Extremadura 1924: 3/6 pkt w ostatnich meczach.
Arenas Getxo – Extremadura 1924: zapowiedź, godzina i statystyki
Arenas Getxo – Extremadura 1924: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 21.03.2027, 17:00
- Rozgrywki
- Primera División RFEF - Group 1
- Runda
- Group 1 - 29
- Stadion
- Estadio Municipal de Fadura, Getxo
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Arenas Getxo
L
Extremadura 1924
WL Arenas Getxo jest 4 miejsca wyżej w tabeli.
Średnio w ostatnich meczach: Arenas Getxo 0.00 gola • Extremadura 1924 2.00 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Arenas Getxo — bilans ostatnich 1 meczów: 0W, 0R, 1P.
- Extremadura 1924 — bilans ostatnich 2 meczów: 1W, 0R, 1P.
Bezpośrednie mecze
Arenas Getxo – Extremadura 1924: wynik, forma i informacje
Arenas Getxo – Extremadura 1924 odbędzie się 21.03.2027 o 17:00 w ramach Primera División RFEF - Group 1, etap: Group 1 - 29.
Przed tym spotkaniem Arenas Getxo zajmuje 16. miejsce i ma 0 pkt. Extremadura 1924 jest na 20. pozycji z dorobkiem 0 pkt.
W ostatnich 1 zakończonych meczach Arenas Getxo zanotował 0 wygranych, 0 remisów i 1 porażek. Bilans Extremadura 1924 w analogicznym okresie to 1 wygranych, 0 remisów i 1 porażek.
Arenas Getxo
Extremadura 1924

Mérida AD
Lugo
Barakaldo
Zamora
Cacereño
UD Ourense
Mirandes
Real Unión
Ponferradina
Cultural Leonesa
Pontevedra
UD Logroñés