Shooting Stars jest 11 miejsc wyżej w tabeli.
Barau FC – Shooting Stars: zapowiedź, godzina i statystyki
NPFL12. kolejka
Barau FC – Shooting Stars: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 08.11.2026, 16:00
- Rozgrywki
- NPFL
- Runda
- Regular Season - 12
Ostatnie wydarzenia
Brak wydarzeń do wyświetlenia.
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Ładowanie pełnych składów…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie statystyk…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie przebiegu meczu…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie danych zawodników…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Match Center
Dane przedmeczowe
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Barau FC
brak danych VS
Shooting Stars
brak danych
Zapowiedź
Najważniejsze przed pierwszym gwizdkiem
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
20.
Pozycja w tabeli
9.
0
Punkty
0
—
Bilans ostatnich meczówW–R–P
—
—
Gole / meczostatnie mecze
—
—
Stracone / meczostatnie mecze
—
—
Czyste kontaostatnie mecze
—
—
Dom / wyjazdW–R–P w sezonie
—
Head-to-Head
Bezpośrednie mecze
Brak dostępnej historii bezpośrednich spotkań.
Barau FC – Shooting Stars: wynik, forma i informacje
Barau FC – Shooting Stars odbędzie się 08.11.2026 o 16:00 w ramach NPFL, etap: 12. kolejka.
Przed tym spotkaniem Barau FC zajmuje 20. miejsce i ma 0 pkt. Shooting Stars jest na 9. pozycji z dorobkiem 0 pkt.
Terminarz

Sporting Lagos
Rivers United
Abia Warriors
Doma United
Bendel Insurance
Niger Tornadoes
Ikorodu City
Inter Lagos
Kun Khalifat FC
Kano Pillars
Nasarawa United
Plateau United