Bedford Town: 3/15 pkt • Scarborough Athletic: 6/15 pkt w ostatnich meczach.
Bedford Town – Scarborough Athletic: zapowiedź, godzina i statystyki
Bedford Town – Scarborough Athletic: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 20.02.2027, 16:00
- Rozgrywki
- National League - North
- Runda
- National League North - 34
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Bedford Town
LLLWL
Scarborough Athletic
LLWWL Scarborough Athletic jest 12 miejsc wyżej w tabeli • różnica punktów: 3.
Średnio w ostatnich meczach: Bedford Town 1.00 gola • Scarborough Athletic 1.60 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Bedford Town — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 0R, 4P.
- Scarborough Athletic — bilans ostatnich 5 meczów: 2W, 0R, 3P.
Bezpośrednie mecze
Bedford Town – Scarborough Athletic: wynik, forma i informacje
Bedford Town – Scarborough Athletic odbędzie się 20.02.2027 o 16:00 w ramach National League - North, etap: National League North - 34.
Przed tym spotkaniem Bedford Town zajmuje 20. miejsce i ma 3 pkt. Scarborough Athletic jest na 8. pozycji z dorobkiem 6 pkt.
W ostatnich 5 zakończonych meczach Bedford Town zanotował 1 wygranych, 0 remisów i 4 porażek. Bilans Scarborough Athletic w analogicznym okresie to 2 wygranych, 0 remisów i 3 porażek.
Bedford Town
Scarborough Athletic

Buxton
Chorley
Chester
South Shields
Hebburn Town
AFC Telford United
Hereford
Macclesfield
Morecambe
Merthyr Town
Oxford City
Marine