Boreham Wood: 10/15 pkt • Barrow: 5/15 pkt w ostatnich meczach.
Boreham Wood – Barrow: zapowiedź, godzina i statystyki
Boreham Wood – Barrow: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 17.04.2027, 16:00
- Rozgrywki
- National League
- Runda
- Regular Season - 45
- Stadion
- Meadow Park, Borehamwood
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Boreham Wood
WLDWW
Barrow
WDLLD Boreham Wood jest 16 miejsc wyżej w tabeli • różnica punktów: 6.
Średnio w ostatnich meczach: Boreham Wood 2.40 gola • Barrow 1.40 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Boreham Wood — bilans ostatnich 5 meczów: 3W, 1R, 1P.
- Barrow — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 2R, 2P.
Bezpośrednie mecze
Boreham Wood – Barrow: wynik, forma i informacje
Boreham Wood – Barrow odbędzie się 17.04.2027 o 16:00 w ramach National League, etap: 45. kolejka.
Przed tym spotkaniem Boreham Wood zajmuje 4. miejsce i ma 7 pkt. Barrow jest na 20. pozycji z dorobkiem 1 pkt.
W ostatnich 5 zakończonych meczach Boreham Wood zanotował 3 wygranych, 1 remisów i 1 porażek. Bilans Barrow w analogicznym okresie to 1 wygranych, 2 remisów i 2 porażek.

AFC Fylde
Sutton Utd
Altrincham
Tamworth
Boston United
Worthing
Carlisle
FC Halifax Town
Eastleigh
Solihull Moors
Forest Green
Aldershot Town