Cerro Porteno: 4/15 pkt • Nacional Asuncion: 6/15 pkt w ostatnich meczach.
Cerro Porteno – Nacional Asuncion: zapowiedź, godzina i statystyki
Cerro Porteno – Nacional Asuncion: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 09.09.2026, 22:00
- Rozgrywki
- Division Profesional - Clausura
- Runda
- Clausura - 9
- Stadion
- Estadio General Pablo Rojas
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Cerro Porteno
LDWLL
Nacional Asuncion
DWLDD Nacional Asuncion jest 1 miejsce wyżej w tabeli.
Średnio w ostatnich meczach: Cerro Porteno 0.60 gola • Nacional Asuncion 1.20 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Cerro Porteno — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 1R, 3P.
- Nacional Asuncion — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 3R, 1P.
Bezpośrednie mecze
- Nacional Asuncion nie przegrał 2 ostatnich bezpośrednich spotkań.
Cerro Porteno – Nacional Asuncion: wynik, forma i informacje
Cerro Porteno – Nacional Asuncion odbędzie się 09.09.2026 o 22:00 w ramach Division Profesional - Clausura, etap: Clausura - 9.
Przed tym spotkaniem Cerro Porteno zajmuje 9. miejsce i ma 6 pkt. Nacional Asuncion jest na 8. pozycji z dorobkiem 6 pkt.
W ostatnich 5 zakończonych meczach Cerro Porteno zanotował 1 wygranych, 1 remisów i 3 porażek. Bilans Nacional Asuncion w analogicznym okresie to 1 wygranych, 3 remisów i 1 porażek.
Cerro Porteno
Nacional Asuncion

Club Guarani
Deportivo Recoleta
Libertad Asuncion
Rubio NU
Club Sp. San Lorenzo
2 de Mayo
Sportivo Luqueno
Sportivo Ameliano
Sportivo Trinidense
Olimpia