Chasselay MDA: 1/3 pkt • Chateauroux: 4/9 pkt w ostatnich meczach.
Chasselay MDA – Chateauroux: zapowiedź, godzina i statystyki
Chasselay MDA – Chateauroux: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 05.12.2026, 18:00
- Rozgrywki
- National 2 - Group C
- Runda
- Group C - 12
- Stadion
- Stade Ludovic Giuly, Chasselay
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Chasselay MDA
D
Chateauroux
WLD Chasselay MDA jest 2 miejsca wyżej w tabeli.
Średnio w ostatnich meczach: Chasselay MDA 1.00 gola • Chateauroux 1.00 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Chasselay MDA — bilans ostatnich 1 meczów: 0W, 1R, 0P.
- Chateauroux — bilans ostatnich 3 meczów: 1W, 1R, 1P.
Bezpośrednie mecze
Chasselay MDA – Chateauroux: wynik, forma i informacje
Chasselay MDA – Chateauroux odbędzie się 05.12.2026 o 18:00 w ramach National 2 - Group C, etap: Group C - 12.
Przed tym spotkaniem Chasselay MDA zajmuje 8. miejsce i ma 1 pkt. Chateauroux jest na 10. pozycji z dorobkiem 1 pkt.
W ostatnich 1 zakończonych meczach Chasselay MDA zanotował 0 wygranych, 1 remisów i 0 porażek. Bilans Chateauroux w analogicznym okresie to 1 wygranych, 1 remisów i 1 porażek.
Chasselay MDA
Chateauroux

Fréjus St-Raphaël
Hyères
Andrézieux
Rumilly Vallières
Bourges Foot 18
Limonest
Nimes
Saint-Priest
Toulon
Istres
Lyon Duchere
Hauts Lyonnais