Croatia Zmijavci: 3/3 pkt • Segesta Sisak: 3/3 pkt w ostatnich meczach.
Croatia Zmijavci – Segesta Sisak: zapowiedź, godzina i statystyki
Croatia Zmijavci – Segesta Sisak: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 24.04.2027, 17:00
- Rozgrywki
- First NL
- Runda
- Regular Season - 25
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Croatia Zmijavci
W
Segesta Sisak
W Croatia Zmijavci jest 1 miejsce wyżej w tabeli.
Średnio w ostatnich meczach: Croatia Zmijavci 3.00 gola • Segesta Sisak 3.00 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Croatia Zmijavci — bilans ostatnich 1 meczów: 1W, 0R, 0P.
- Segesta Sisak — bilans ostatnich 1 meczów: 1W, 0R, 0P.
Bezpośrednie mecze
Croatia Zmijavci – Segesta Sisak: wynik, forma i informacje
Croatia Zmijavci – Segesta Sisak odbędzie się 24.04.2027 o 17:00 w ramach First NL, etap: 25. kolejka.
Przed tym spotkaniem Croatia Zmijavci zajmuje 2. miejsce i ma 3 pkt. Segesta Sisak jest na 3. pozycji z dorobkiem 3 pkt.
W ostatnich 1 zakończonych meczach Croatia Zmijavci zanotował 1 wygranych, 0 remisów i 0 porażek. Bilans Segesta Sisak w analogicznym okresie to 1 wygranych, 0 remisów i 0 porażek.
Croatia Zmijavci
Segesta Sisak

Bsk Bijelo Brdo
Vukovar
HNK Cibalia
Dinamo Zagreb U21
Dubrava Zagreb
Kustosija
Hrvace
Sesvete
Jadran LP
Mladost Ždralovi
Opatija
Dugopolje