CSKA Sofia II: 10/12 pkt • Nesebar: 9/15 pkt w ostatnich meczach.
CSKA Sofia II – Nesebar: zapowiedź, godzina i statystyki
CSKA Sofia II – Nesebar: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 24.04.2027, 17:00
- Rozgrywki
- Second League
- Runda
- Regular Season - 29
- Stadion
- Stadion Dragalevtsi, Sofia
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
CSKA Sofia II
DWWW
Nesebar
LLWWW CSKA Sofia II jest 2 miejsca wyżej w tabeli • różnica punktów: 1.
Średnio w ostatnich meczach: CSKA Sofia II 2.25 gola • Nesebar 2.40 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- CSKA Sofia II — bilans ostatnich 4 meczów: 3W, 1R, 0P.
- Nesebar — bilans ostatnich 5 meczów: 3W, 0R, 2P.
Bezpośrednie mecze
CSKA Sofia II – Nesebar: wynik, forma i informacje
CSKA Sofia II – Nesebar odbędzie się 24.04.2027 o 17:00 w ramach Second League, etap: 29. kolejka.
Przed tym spotkaniem CSKA Sofia II zajmuje 2. miejsce i ma 10 pkt. Nesebar jest na 4. pozycji z dorobkiem 9 pkt.
W ostatnich 4 zakończonych meczach CSKA Sofia II zanotował 3 wygranych, 1 remisów i 0 porażek. Bilans Nesebar w analogicznym okresie to 3 wygranych, 0 remisów i 2 porażek.

Beroe
Marek
Chernomorets 1919 Burgas
Dobrudzha
Fratria
Etar Veliko Tarnovo
Hebar 1918
Sportist Svoge
Lokomotiv G. Oryahovitsa
Rilski Sportist
Ludogorets II
Montana