Defensores de Vilelas – Boca Unidos: wynik i statystyki

Torneo Federal A12. kolejka
06.06.2026 • 20:30 Estadio del Club Defensores De Vilelas, Puerto Vilelas

Defensores de Vilelas – Boca Unidos: wynik i najważniejsze informacje

Informacje o meczu

Data
06.06.2026, 20:30
Rozgrywki
Torneo Federal A
Runda
Regular Season - 12
Stadion
Estadio del Club Defensores De Vilelas, Puerto Vilelas

Ostatnie wydarzenia

Brak wydarzeń do wyświetlenia.
Po meczu

Match Facts

2:0
Do przerwy1:0
Strzały
Celne
Kartki
Zmiany
Najważniejsze fakty
  • Defensores de Vilelas wygrał 2:0.
  • Defensores de Vilelas prowadził już do przerwy (1:0) i utrzymał przewagę.

Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.

Ładowanie pełnych składów…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie statystyk…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie przebiegu meczu…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie danych zawodników…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.

Przed meczem

Nie zachowano danych przedmeczowych dla tego spotkania. Nie pokazujemy późniejszych danych jako informacji sprzed meczu.
H2H Archive

Bezpośrednie mecze

1 spotkań • 1 sez.Pełne H2H →
1Defensores de Vilelaswygrane
W
0Remisy
0Boca Unidoswygrane
P
Bilans bramek4 : 2
Średnia goli6,00na mecz
Obie drużyny strzelały1 / 1
Min. 3 gole1 / 1
Archiwum GoleroRekordy rywalizacji
tylko mecze rozegrane przed tym spotkaniem
Największa wygrana Defensores de Vilelas Boca Unidos 2:4 Defensores de Vilelas 04.04.2026
Najwięcej goli w meczu Boca Unidos 2:4 Defensores de Vilelas 04.04.2026
Pierwszy zapisany mecz Boca Unidos 2:4 Defensores de Vilelas 04.04.2026
Sezon po sezonie1 sezonów w lokalnym archiwum
2026/27 1 mecz Defensores de Vilelas 1 • R 0 • 0 Boca Unidos
Ostatnie bezpośrednie mecze
04.04.2026Torneo Federal A • 2026/27
Boca Unidos
2:4
Defensores de Vilelas
Torneo Federal A • sezon 2026

Defensores de Vilelas – Boca Unidos: wynik, forma i informacje

Defensores de VilelasBoca Unidos zakończył się wynikiem 2:0. Spotkanie wygrał Defensores de Vilelas. Mecz rozegrano 06.06.2026 w Torneo Federal A, etap: 12. kolejka.

Przed tym spotkaniem Defensores de Vilelas zajmuje 24. miejsce i ma 19 pkt. Boca Unidos jest na 29. pozycji z dorobkiem 18 pkt.

W ostatnich 5 zakończonych meczach Defensores de Vilelas zanotował 2 wygranych, 2 remisów i 1 porażek. Bilans Boca Unidos w analogicznym okresie to 3 wygranych, 1 remisów i 1 porażek.

MECZE DZISIAJ