FC Gutersloh: 12/12 pkt • FC Bocholt: 5/12 pkt w ostatnich meczach.
FC Gutersloh – FC Bocholt: zapowiedź, godzina i statystyki
FC Gutersloh – FC Bocholt: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 03.04.2027, 14:00
- Rozgrywki
- Regionalliga - West
- Runda
- West - 28
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
FC Gutersloh
WWWW
FC Bocholt
DLWD FC Gutersloh jest 8 miejsc wyżej w tabeli • różnica punktów: 7.
Średnio w ostatnich meczach: FC Gutersloh 2.25 gola • FC Bocholt 2.25 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- FC Gutersloh — bilans ostatnich 4 meczów: 4W, 0R, 0P.
- FC Bocholt — bilans ostatnich 4 meczów: 1W, 2R, 1P.
Bezpośrednie mecze
FC Gutersloh – FC Bocholt: wynik, forma i informacje
FC Gutersloh – FC Bocholt odbędzie się 03.04.2027 o 14:00 w ramach Regionalliga - West, etap: West - 28.
Przed tym spotkaniem FC Gutersloh zajmuje 1. miejsce i ma 12 pkt. FC Bocholt jest na 9. pozycji z dorobkiem 5 pkt.
W ostatnich 4 zakończonych meczach FC Gutersloh zanotował 4 wygranych, 0 remisów i 0 porażek. Bilans FC Bocholt w analogicznym okresie to 1 wygranych, 2 remisów i 1 porażek.

Bergisch Gladbach
Hilden
Bochum II
Borussia M'gladbach II
Borussia Dortmund II
Sportfreunde Siegen
Köln II
Schalke 04 II
Sportfreunde Lotte
SV Rodinghausen
Rot-weiss Oberhausen
Paderborn II