PRO Vercelli jest 5 miejsc wyżej w tabeli • różnica punktów: 1.
Folgore Caratese – PRO Vercelli: zapowiedź, godzina i statystyki
Folgore Caratese – PRO Vercelli: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 17.01.2027, 18:00
- Rozgrywki
- Serie C - Girone A
- Runda
- Girone A - 22
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Folgore Caratese
brak danych
PRO Vercelli
D Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- PRO Vercelli — bilans ostatnich 1 meczów: 0W, 1R, 0P.
Bezpośrednie mecze
Folgore Caratese – PRO Vercelli: wynik, forma i informacje
Folgore Caratese – PRO Vercelli odbędzie się 17.01.2027 o 18:00 w ramach Serie C - Girone A, etap: Girone A - 22.
Przed tym spotkaniem Folgore Caratese zajmuje 14. miejsce i ma 0 pkt. PRO Vercelli jest na 9. pozycji z dorobkiem 1 pkt.
Bilans PRO Vercelli w analogicznym okresie to 0 wygranych, 1 remisów i 0 porażek.
Folgore Caratese
PRO Vercelli

Arzignano Valchiampo
Ospitaletto
Athletic Carpi
Albinoleffe
Desenzano Calvina
Union Brescia
Dolomiti Bellunesi
Giana Erminio
Lecco
Trento
Lumezzane
Cittadella