Fundacion Amigos – Costa Brava: wynik i statystyki

Torneo Federal A10. kolejka
24.05.2026 • 16:30 Predio de FADEP

Fundacion Amigos – Costa Brava: wynik i najważniejsze informacje

Informacje o meczu

Data
24.05.2026, 16:30
Rozgrywki
Torneo Federal A
Runda
Regular Season - 10
Stadion
Predio de FADEP

Ostatnie wydarzenia

Brak wydarzeń do wyświetlenia.
Po meczu

Match Facts

2:0
Do przerwy0:0
Strzały
Celne
Kartki
Zmiany
Najważniejsze fakty
  • Fundacion Amigos wygrał 2:0.
  • Fundacion Amigos rozstrzygnął mecz po przerwie — do przerwy było 0:0.

Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.

Ładowanie pełnych składów…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie statystyk…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie przebiegu meczu…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie danych zawodników…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.

Przed meczem

Nie zachowano danych przedmeczowych dla tego spotkania. Nie pokazujemy późniejszych danych jako informacji sprzed meczu.
H2H Archive

Bezpośrednie mecze

1 spotkań • 1 sez.Pełne H2H →
0Fundacion Amigoswygrane
P
0Remisy
1Costa Bravawygrane
W
Bilans bramek0 : 3
Średnia goli3,00na mecz
Obie drużyny strzelały0 / 1
Min. 3 gole1 / 1
Archiwum GoleroRekordy rywalizacji
tylko mecze rozegrane przed tym spotkaniem
Największa wygrana Costa Brava Costa Brava 3:0 Fundacion Amigos 22.03.2026
Najwięcej goli w meczu Costa Brava 3:0 Fundacion Amigos 22.03.2026
Pierwszy zapisany mecz Costa Brava 3:0 Fundacion Amigos 22.03.2026
Sezon po sezonie1 sezonów w lokalnym archiwum
2026/27 1 mecz Fundacion Amigos 0 • R 0 • 1 Costa Brava
Ostatnie bezpośrednie mecze
22.03.2026Torneo Federal A • 2026/27
Costa Brava
3:0
Fundacion Amigos
Torneo Federal A • sezon 2026

Fundacion Amigos – Costa Brava: wynik, forma i informacje

Fundacion AmigosCosta Brava zakończył się wynikiem 2:0. Spotkanie wygrał Fundacion Amigos. Mecz rozegrano 24.05.2026 w Torneo Federal A, etap: 10. kolejka.

Przed tym spotkaniem Fundacion Amigos zajmuje 21. miejsce i ma 21 pkt. Costa Brava jest na 27. pozycji z dorobkiem 18 pkt.

W ostatnich 5 zakończonych meczach Fundacion Amigos zanotował 2 wygranych, 1 remisów i 2 porażek. Bilans Costa Brava w analogicznym okresie to 2 wygranych, 3 remisów i 0 porażek.

MECZE DZISIAJ