Gateshead: 6/15 pkt • Yeovil Town: 5/12 pkt w ostatnich meczach.
Gateshead – Yeovil Town: zapowiedź, godzina i statystyki
Gateshead – Yeovil Town: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 27.02.2027, 16:00
- Rozgrywki
- National League
- Runda
- Regular Season - 36
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Gateshead
WLLWL
Yeovil Town
LDDW Yeovil Town jest 6 miejsc wyżej w tabeli • różnica punktów: 2.
Średnio w ostatnich meczach: Gateshead 1.00 gola • Yeovil Town 1.50 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Gateshead — bilans ostatnich 5 meczów: 2W, 0R, 3P.
- Yeovil Town — bilans ostatnich 4 meczów: 1W, 2R, 1P.
Bezpośrednie mecze
Gateshead – Yeovil Town: wynik, forma i informacje
Gateshead – Yeovil Town odbędzie się 27.02.2027 o 16:00 w ramach National League, etap: 36. kolejka.
Przed tym spotkaniem Gateshead zajmuje 17. miejsce i ma 3 pkt. Yeovil Town jest na 11. pozycji z dorobkiem 5 pkt.
W ostatnich 5 zakończonych meczach Gateshead zanotował 2 wygranych, 0 remisów i 3 porażek. Bilans Yeovil Town w analogicznym okresie to 1 wygranych, 2 remisów i 1 porażek.

AFC Fylde
Woking
Aldershot Town
Kidderminster Harriers
Altrincham
Boston United
Barrow
Harrogate Town
Boreham Wood
Forest Green
Hartlepool
Sutton Utd