Hampton & Richmond – Horsham: zapowiedź, godzina i statystyki

National League - SouthNational League South - 38
09.03.2027 • 20:45
Nie przegap meczu Google Calendar Apple / Outlook (.ics)

Hampton & Richmond – Horsham: najważniejsze informacje przed meczem

Informacje o meczu

Data
09.03.2027, 20:45
Rozgrywki
National League - South
Runda
National League South - 38

Ostatnie wydarzenia

Brak wydarzeń do wyświetlenia.

Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.

Ładowanie pełnych składów…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie statystyk…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie przebiegu meczu…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie danych zawodników…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Match Center

Przed meczem

Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.

Dane przedmeczowe
Hampton & Richmond LLLLW
VS
Horsham LDDWW
Zapowiedź Najważniejsze przed pierwszym gwizdkiem
Forma

Hampton & Richmond: 3/15 pkt • Horsham: 8/15 pkt w ostatnich meczach.

Tabela

Horsham jest 19 miejsc wyżej w tabeli • różnica punktów: 5.

Gole

Średnio w ostatnich meczach: Hampton & Richmond 1.00 gola • Horsham 1.40 gola na spotkanie.

Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.

21. Pozycja w tabeli 2.
3 Punkty 8
1–0–4 Bilans ostatnich meczówW–R–P 2–2–1
1,00 Gole / meczostatnie mecze 1,40
3,00 Stracone / meczostatnie mecze 1,00
0 / 5 Czyste kontaostatnie mecze 2 / 5
1–0–0 Dom / wyjazdW–R–P w sezonie 1–1–0
Fakty przed meczem
  • Hampton & Richmond — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 0R, 4P.
  • Horsham — bilans ostatnich 5 meczów: 2W, 2R, 1P.
H2H Archive

Bezpośrednie mecze

1 spotkań • 1 sez.Pełne H2H →
0Hampton & Richmondwygrane
P
0Remisy
1Horshamwygrane
W
Bilans bramek0 : 2
Średnia goli2,00na mecz
Obie drużyny strzelały0 / 1
Min. 3 gole0 / 1
Archiwum GoleroRekordy rywalizacji
tylko mecze rozegrane przed tym spotkaniem
Największa wygrana Horsham Horsham 2:0 Hampton & Richmond 18.08.2026
Najwięcej goli w meczu Horsham 2:0 Hampton & Richmond 18.08.2026
Pierwszy zapisany mecz Horsham 2:0 Hampton & Richmond 18.08.2026
Sezon po sezonie1 sezonów w lokalnym archiwum
2026/27 1 mecz Hampton & Richmond 0 • R 0 • 1 Horsham
Ostatnie bezpośrednie mecze
18.08.2026National League - South • 2026/27
Horsham
2:0
Hampton & Richmond
National League - South • sezon 2026

Hampton & Richmond – Horsham: wynik, forma i informacje

Hampton & RichmondHorsham odbędzie się 09.03.2027 o 20:45 w ramach National League - South, etap: National League South - 38.

Przed tym spotkaniem Hampton & Richmond zajmuje 21. miejsce i ma 3 pkt. Horsham jest na 2. pozycji z dorobkiem 8 pkt.

W ostatnich 5 zakończonych meczach Hampton & Richmond zanotował 1 wygranych, 0 remisów i 4 porażek. Bilans Horsham w analogicznym okresie to 2 wygranych, 2 remisów i 1 porażek.

MECZE DZISIAJ