Harrogate Town: 7/12 pkt • Scunthorpe: 4/15 pkt w ostatnich meczach.
Harrogate Town – Scunthorpe: zapowiedź, godzina i statystyki
Harrogate Town – Scunthorpe: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 13.03.2027, 16:00
- Rozgrywki
- National League
- Runda
- Regular Season - 39
- Stadion
- Exercise Stadium, Harrogate
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Harrogate Town
LWWD
Scunthorpe
WLDLL Harrogate Town jest 16 miejsc wyżej w tabeli • różnica punktów: 6.
Średnio w ostatnich meczach: Harrogate Town 3.00 gola • Scunthorpe 1.40 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Harrogate Town — bilans ostatnich 4 meczów: 2W, 1R, 1P.
- Scunthorpe — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 1R, 3P.
Bezpośrednie mecze
Harrogate Town – Scunthorpe: wynik, forma i informacje
Harrogate Town – Scunthorpe odbędzie się 13.03.2027 o 16:00 w ramach National League, etap: 39. kolejka.
Przed tym spotkaniem Harrogate Town zajmuje 3. miejsce i ma 7 pkt. Scunthorpe jest na 19. pozycji z dorobkiem 1 pkt.
W ostatnich 4 zakończonych meczach Harrogate Town zanotował 2 wygranych, 1 remisów i 1 porażek. Bilans Scunthorpe w analogicznym okresie to 1 wygranych, 1 remisów i 3 porażek.
Harrogate Town
Scunthorpe

Boston United
Tamworth
Carlisle
Boreham Wood
Eastleigh
Altrincham
FC Halifax Town
Aldershot Town
Forest Green
AFC Hornchurch
Kidderminster Harriers
Wealdstone