Heracles: 6/6 pkt • Almere City FC: 7/9 pkt w ostatnich meczach.
Heracles – Almere City FC: zapowiedź, godzina i statystyki
Heracles – Almere City FC: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 30.04.2027, 20:00
- Rozgrywki
- Eerste Divisie
- Runda
- Regular Season - 36
- Stadion
- Asito Stadium, Almelo
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Heracles
WW
Almere City FC
DWW Heracles jest 3 miejsca wyżej w tabeli • różnica punktów: 2.
Średnio w ostatnich meczach: Heracles 3.50 gola • Almere City FC 2.33 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Heracles — bilans ostatnich 2 meczów: 2W, 0R, 0P.
- Almere City FC — bilans ostatnich 3 meczów: 2W, 1R, 0P.
Bezpośrednie mecze
Heracles – Almere City FC: wynik, forma i informacje
Heracles – Almere City FC odbędzie się 30.04.2027 o 20:00 w ramach Eerste Divisie, etap: 36. kolejka.
Przed tym spotkaniem Heracles zajmuje 1. miejsce i ma 9 pkt. Almere City FC jest na 4. pozycji z dorobkiem 7 pkt.
W ostatnich 2 zakończonych meczach Heracles zanotował 2 wygranych, 0 remisów i 0 porażek. Bilans Almere City FC w analogicznym okresie to 2 wygranych, 1 remisów i 0 porażek.

NAC Breda
Waalwijk
FC OSS
De Graafschap
Roda
Emmen
Vitesse
FC Volendam
VVV Venlo
Helmond Sport
Jong Ajax
FC Eindhoven