Horsham: 8/15 pkt • Walton & Hersham: 0/15 pkt w ostatnich meczach.
Horsham – Walton & Hersham: zapowiedź, godzina i statystyki
Horsham – Walton & Hersham: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 24.10.2026, 16:00
- Rozgrywki
- National League - South
- Runda
- National League South - 13
- Stadion
- The Fusion Aviation Community Stadium, Horsham
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Horsham
LDDWW
Walton & Hersham
LLLLL Horsham jest 22 miejsc wyżej w tabeli • różnica punktów: 8.
Średnio w ostatnich meczach: Horsham 1.40 gola • Walton & Hersham 0.20 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Horsham — bilans ostatnich 5 meczów: 2W, 2R, 1P.
- Walton & Hersham — bilans ostatnich 5 meczów: 0W, 0R, 5P.
Bezpośrednie mecze
Horsham – Walton & Hersham: wynik, forma i informacje
Horsham – Walton & Hersham odbędzie się 24.10.2026 o 16:00 w ramach National League - South, etap: National League South - 13.
Przed tym spotkaniem Horsham zajmuje 2. miejsce i ma 8 pkt. Walton & Hersham jest na 24. pozycji z dorobkiem 0 pkt.
W ostatnich 5 zakończonych meczach Horsham zanotował 2 wygranych, 2 remisów i 1 porażek. Bilans Walton & Hersham w analogicznym okresie to 0 wygranych, 0 remisów i 5 porażek.

Chelmsford City
Tonbridge Angels
Dagenham & Redbridge
Chesham United
Ebbsfleet United
Maidenhead
Farnham Town
Braintree
Folkestone Invicta
Farnborough
Hampton & Richmond
Truro City