Ironi Modi'in: 3/6 pkt • Ashdod: 3/6 pkt w ostatnich meczach.
Ironi Modi'in – Ashdod: zapowiedź, godzina i statystyki
Ironi Modi'in – Ashdod: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 24.09.2026, 18:00
- Rozgrywki
- Liga Leumit
- Runda
- Regular Season - 7
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Ironi Modi'in
LW
Ashdod
LW Ironi Modi'in jest 3 miejsca wyżej w tabeli.
Średnio w ostatnich meczach: Ironi Modi'in 2.00 gola • Ashdod 0.50 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Ironi Modi'in — bilans ostatnich 2 meczów: 1W, 0R, 1P.
- Ashdod — bilans ostatnich 2 meczów: 1W, 0R, 1P.
Bezpośrednie mecze
Ironi Modi'in – Ashdod: wynik, forma i informacje
Ironi Modi'in – Ashdod odbędzie się 24.09.2026 o 18:00 w ramach Liga Leumit, etap: 7. kolejka.
Przed tym spotkaniem Ironi Modi'in zajmuje 8. miejsce i ma 3 pkt. Ashdod jest na 11. pozycji z dorobkiem 3 pkt.
W ostatnich 2 zakończonych meczach Ironi Modi'in zanotował 1 wygranych, 0 remisów i 1 porażek. Bilans Ashdod w analogicznym okresie to 1 wygranych, 0 remisów i 1 porażek.

Hapoel Acre
Hapoel Afula
Hapoel Kfar Saba
Bnei Yehuda
Hapoel Kfar Shalem
Maccabi Kabilio Jaffa
Hapoel Rishon LeZion
Maccabi Ahi Nazareth
Maccabi Kiryat Gat
Kafr Qasim
Maccabi Bnei Raina
Hapoel Ra'anana