Kitakyushu: 2/6 pkt • Nara Club: 3/9 pkt w ostatnich meczach.
Kitakyushu – Nara Club: zapowiedź, godzina i statystyki
Kitakyushu – Nara Club: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 09.05.2027, 12:00
- Rozgrywki
- J3 League
- Runda
- Regular Season - 36
- Stadion
- Mikuni World Stadium Kitakyushu, Kitakyushu
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Kitakyushu
DD
Nara Club
LLW Nara Club jest 1 miejsce wyżej w tabeli • różnica punktów: 1.
Średnio w ostatnich meczach: Kitakyushu 1.00 gola • Nara Club 1.67 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Kitakyushu — bilans ostatnich 2 meczów: 0W, 2R, 0P.
- Nara Club — bilans ostatnich 3 meczów: 1W, 0R, 2P.
Bezpośrednie mecze
Kitakyushu – Nara Club: wynik, forma i informacje
Kitakyushu – Nara Club odbędzie się 09.05.2027 o 12:00 w ramach J3 League, etap: 36. kolejka.
Przed tym spotkaniem Kitakyushu zajmuje 15. miejsce i ma 2 pkt. Nara Club jest na 14. pozycji z dorobkiem 3 pkt.
W ostatnich 2 zakończonych meczach Kitakyushu zanotował 0 wygranych, 2 remisów i 0 porażek. Bilans Nara Club w analogicznym okresie to 1 wygranych, 0 remisów i 2 porażek.

Fukushima United
Ehime FC
Gainare Tottori
Biwako Shiga
Kagoshima United
Sagamihara
Kamatamare Sanuki
Thespakusatsu Gunma
Kanazawa
FC Ryukyu
Roasso Kumamoto
Kochi United