Lerumo Lions: 1/3 pkt • Midlands Wanderers: 0/3 pkt w ostatnich meczach.
Lerumo Lions – Midlands Wanderers: zapowiedź, godzina i statystyki
Lerumo Lions – Midlands Wanderers: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 16.01.2027, 14:30
- Rozgrywki
- 1st Division
- Runda
- Regular Season - 17
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Lerumo Lions
D
Midlands Wanderers
L Lerumo Lions jest 6 miejsc wyżej w tabeli • różnica punktów: 1.
Średnio w ostatnich meczach: Lerumo Lions 1.00 gola • Midlands Wanderers 0.00 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Lerumo Lions — bilans ostatnich 1 meczów: 0W, 1R, 0P.
- Midlands Wanderers — bilans ostatnich 1 meczów: 0W, 0R, 1P.
Bezpośrednie mecze
Lerumo Lions – Midlands Wanderers: wynik, forma i informacje
Lerumo Lions – Midlands Wanderers odbędzie się 16.01.2027 o 14:30 w ramach 1st Division, etap: 17. kolejka.
Przed tym spotkaniem Lerumo Lions zajmuje 8. miejsce i ma 1 pkt. Midlands Wanderers jest na 14. pozycji z dorobkiem 0 pkt.
W ostatnich 1 zakończonych meczach Lerumo Lions zanotował 0 wygranych, 1 remisów i 0 porażek. Bilans Midlands Wanderers w analogicznym okresie to 0 wygranych, 0 remisów i 1 porażek.
Lerumo Lions
Midlands Wanderers

Cape Town City
Gomora United FC
University of Pretoria
Upington City
Hungry Lions
Hope FC
Leicesterfield
Venda FC
NWU FC
Magesi
Casric Stars
The Bees