Los Andes – Defensores De Belgrano: wynik i statystyki
Los Andes – Defensores De Belgrano: wynik i najważniejsze informacje
Informacje o meczu
- Data
- 28.02.2026, 21:00
- Rozgrywki
- Primera Nacional
- Runda
- Regular Season - 3
- Stadion
- Estadio Eduardo Gallardo
Ostatnie wydarzenia
Match Facts
- Defensores De Belgrano wygrał 1:0.
- Defensores De Belgrano rozstrzygnął mecz po przerwie — do przerwy było 0:0.
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Bezpośrednie mecze
Los Andes – Defensores De Belgrano: wynik, forma i informacje
Los Andes – Defensores De Belgrano zakończył się wynikiem 0:1. Spotkanie wygrał Defensores De Belgrano. Mecz rozegrano 28.02.2026 w Primera Nacional, etap: 3. kolejka.
Przed tym spotkaniem Los Andes zajmuje 9. miejsce i ma 33 pkt. Defensores De Belgrano jest na 15. pozycji z dorobkiem 26 pkt.
W ostatnich 5 zakończonych meczach Los Andes zanotował 0 wygranych, 1 remisów i 4 porażek. Bilans Defensores De Belgrano w analogicznym okresie to 0 wygranych, 3 remisów i 2 porażek.
Los Andes
Defensores De Belgrano

Gimnasia Y Tiro
Almagro
San Miguel
Chaco For Ever
Agropecuario
Nueva Chicago
Colon Santa Fe
Ferro Carril Oeste
All Boys
Ciudad de Bolívar
Club Atlético Güemes
Chacarita Juniors