Maccabi Ahi Nazareth: 0/6 pkt • Maccabi Kiryat Gat: 3/6 pkt w ostatnich meczach.
Maccabi Ahi Nazareth – Maccabi Kiryat Gat: zapowiedź, godzina i statystyki
Maccabi Ahi Nazareth – Maccabi Kiryat Gat: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 26.02.2027, 18:00
- Rozgrywki
- Liga Leumit
- Runda
- Regular Season - 26
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Maccabi Ahi Nazareth
LL
Maccabi Kiryat Gat
WL Maccabi Kiryat Gat jest 4 miejsca wyżej w tabeli • różnica punktów: 3.
Średnio w ostatnich meczach: Maccabi Ahi Nazareth 0.00 gola • Maccabi Kiryat Gat 1.50 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Maccabi Ahi Nazareth — bilans ostatnich 2 meczów: 0W, 0R, 2P.
- Maccabi Kiryat Gat — bilans ostatnich 2 meczów: 1W, 0R, 1P.
Bezpośrednie mecze
Maccabi Ahi Nazareth – Maccabi Kiryat Gat: wynik, forma i informacje
Maccabi Ahi Nazareth – Maccabi Kiryat Gat odbędzie się 26.02.2027 o 18:00 w ramach Liga Leumit, etap: 26. kolejka.
Przed tym spotkaniem Maccabi Ahi Nazareth zajmuje 13. miejsce i ma 0 pkt. Maccabi Kiryat Gat jest na 9. pozycji z dorobkiem 3 pkt.
W ostatnich 2 zakończonych meczach Maccabi Ahi Nazareth zanotował 0 wygranych, 0 remisów i 2 porażek. Bilans Maccabi Kiryat Gat w analogicznym okresie to 1 wygranych, 0 remisów i 1 porażek.
Maccabi Ahi Nazareth
Maccabi Kiryat Gat

Hapoel Afula
Hapoel Kfar Saba
Hapoel Kfar Shalem
Hapoel Rishon LeZion
Hapoel Ra'anana
Hapoel Acre
Kiryat Yam SC
Bnei Yehuda
Maccabi Bnei Raina
Ironi Modi'in
Maccabi Kabilio Jaffa
Maccabi Herzliya