Macclesfield: 10/15 pkt • Merthyr Town: 5/15 pkt w ostatnich meczach.
Macclesfield – Merthyr Town: zapowiedź, godzina i statystyki
Macclesfield – Merthyr Town: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 13.03.2027, 16:00
- Rozgrywki
- National League - North
- Runda
- National League North - 39
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Macclesfield
LWWDW
Merthyr Town
LWLDD Macclesfield jest 8 miejsc wyżej w tabeli • różnica punktów: 5.
Średnio w ostatnich meczach: Macclesfield 1.00 gola • Merthyr Town 1.20 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Macclesfield — bilans ostatnich 5 meczów: 3W, 1R, 1P.
- Merthyr Town — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 2R, 2P.
Bezpośrednie mecze
Macclesfield – Merthyr Town: wynik, forma i informacje
Macclesfield – Merthyr Town odbędzie się 13.03.2027 o 16:00 w ramach National League - North, etap: National League North - 39.
Przed tym spotkaniem Macclesfield zajmuje 4. miejsce i ma 10 pkt. Merthyr Town jest na 12. pozycji z dorobkiem 5 pkt.
W ostatnich 5 zakończonych meczach Macclesfield zanotował 3 wygranych, 1 remisów i 1 porażek. Bilans Merthyr Town w analogicznym okresie to 1 wygranych, 2 remisów i 2 porażek.
Macclesfield
Merthyr Town

AFC Telford United
Scarborough Athletic
Buxton
Morecambe
Chester
Hebburn Town
Chorley
Oxford City
Harborough Town
Brackley Town
King's Lynn Town
Darlington 1883