Magesi: 3/3 pkt • University of Pretoria: 0/3 pkt w ostatnich meczach.
Magesi – University of Pretoria: zapowiedź, godzina i statystyki
Magesi – University of Pretoria: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 09.04.2027, 15:00
- Rozgrywki
- 1st Division
- Runda
- Regular Season - 26
- Stadion
- Peter Mokaba Stadium, Polokwane
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Magesi
W
University of Pretoria
L Magesi jest 11 miejsc wyżej w tabeli • różnica punktów: 3.
Średnio w ostatnich meczach: Magesi 1.00 gola • University of Pretoria 0.00 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Magesi — bilans ostatnich 1 meczów: 1W, 0R, 0P.
- University of Pretoria — bilans ostatnich 1 meczów: 0W, 0R, 1P.
Bezpośrednie mecze
Magesi – University of Pretoria: wynik, forma i informacje
Magesi – University of Pretoria odbędzie się 09.04.2027 o 15:00 w ramach 1st Division, etap: 26. kolejka.
Przed tym spotkaniem Magesi zajmuje 5. miejsce i ma 3 pkt. University of Pretoria jest na 16. pozycji z dorobkiem 0 pkt.
W ostatnich 1 zakończonych meczach Magesi zanotował 1 wygranych, 0 remisów i 0 porażek. Bilans University of Pretoria w analogicznym okresie to 0 wygranych, 0 remisów i 1 porażek.
Magesi
University of Pretoria

Gomora United FC
Orbit College
Leicesterfield
Highbury
Venda FC
Cape Town City
Lerumo Lions
Hungry Lions
Midlands Wanderers
Hope FC
NWU FC
Casric Stars