Napredak: 10/15 pkt • FK Spartak Zdrepceva KRV: 7/12 pkt w ostatnich meczach.
Napredak – FK Spartak Zdrepceva KRV: zapowiedź, godzina i statystyki
Napredak – FK Spartak Zdrepceva KRV: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 13.02.2027, 18:00
- Rozgrywki
- Prva Liga
- Runda
- Regular Season - 23
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Napredak
WWWDL
FK Spartak Zdrepceva KRV
WWLD Napredak jest 2 miejsca wyżej w tabeli • różnica punktów: 3.
Średnio w ostatnich meczach: Napredak 1.20 gola • FK Spartak Zdrepceva KRV 2.75 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Napredak — bilans ostatnich 5 meczów: 3W, 1R, 1P.
- FK Spartak Zdrepceva KRV — bilans ostatnich 4 meczów: 2W, 1R, 1P.
Bezpośrednie mecze
Napredak – FK Spartak Zdrepceva KRV: wynik, forma i informacje
Napredak – FK Spartak Zdrepceva KRV odbędzie się 13.02.2027 o 18:00 w ramach Prva Liga, etap: 23. kolejka.
Przed tym spotkaniem Napredak zajmuje 5. miejsce i ma 10 pkt. FK Spartak Zdrepceva KRV jest na 7. pozycji z dorobkiem 7 pkt.
W ostatnich 5 zakończonych meczach Napredak zanotował 3 wygranych, 1 remisów i 1 porażek. Bilans FK Spartak Zdrepceva KRV w analogicznym okresie to 2 wygranych, 1 remisów i 1 porażek.
Napredak
FK Spartak Zdrepceva KRV

Dubočica
Metalac GM
Grafičar
OFK Vršac
Loznica
TSC Backa Topola
Naftagas
Teleoptik
Semendrija 1924
Jedinstvo Ub
FK Vozdovac
Javor