Norrby IF – IFK Norrkoping: zapowiedź, godzina i statystyki

Superettan28. kolejka
25.10.2026 • 15:00
Nie przegap meczu Google Calendar Apple / Outlook (.ics)

Norrby IF – IFK Norrkoping: najważniejsze informacje przed meczem

Informacje o meczu

Data
25.10.2026, 15:00
Rozgrywki
Superettan
Runda
Regular Season - 28

Ostatnie wydarzenia

Brak wydarzeń do wyświetlenia.

Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.

Ładowanie pełnych składów…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie statystyk…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie przebiegu meczu…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie danych zawodników…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Match Center

Przed meczem

Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.

Dane przedmeczowe
Norrby IF DDWLD
VS
IFK Norrkoping WWWWW
Zapowiedź Najważniejsze przed pierwszym gwizdkiem
Forma

Norrby IF: 6/15 pkt • IFK Norrkoping: 15/15 pkt w ostatnich meczach.

Tabela

IFK Norrkoping jest 11 miejsc wyżej w tabeli • różnica punktów: 21.

Gole

Średnio w ostatnich meczach: Norrby IF 1.20 gola • IFK Norrkoping 2.40 gola na spotkanie.

Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.

12. Pozycja w tabeli 1.
23 Punkty 44
1–3–1 Bilans ostatnich meczówW–R–P 5–0–0
1,20 Gole / meczostatnie mecze 2,40
1,20 Stracone / meczostatnie mecze 0,40
1 / 5 Czyste kontaostatnie mecze 3 / 5
3–5–2 Dom / wyjazdW–R–P w sezonie 7–1–2
Fakty przed meczem
  • Norrby IF — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 3R, 1P.
  • IFK Norrkoping — bilans ostatnich 5 meczów: 5W, 0R, 0P.
H2H Archive

Bezpośrednie mecze

1 spotkań • 1 sez.Pełne H2H →
1Norrby IFwygrane
W
0Remisy
0IFK Norrkopingwygrane
P
Bilans bramek1 : 0
Średnia goli1,00na mecz
Obie drużyny strzelały0 / 1
Min. 3 gole0 / 1
Archiwum GoleroRekordy rywalizacji
tylko mecze rozegrane przed tym spotkaniem
Największa wygrana Norrby IF IFK Norrkoping 0:1 Norrby IF 28.06.2026
Najwięcej goli w meczu IFK Norrkoping 0:1 Norrby IF 28.06.2026
Pierwszy zapisany mecz IFK Norrkoping 0:1 Norrby IF 28.06.2026
Sezon po sezonie1 sezonów w lokalnym archiwum
2026/27 1 mecz Norrby IF 1 • R 0 • 0 IFK Norrkoping
Ostatnie bezpośrednie mecze
28.06.2026Superettan • 2026/27
IFK Norrkoping
0:1
Norrby IF
Superettan • sezon 2026

Norrby IF – IFK Norrkoping: wynik, forma i informacje

Norrby IFIFK Norrkoping odbędzie się 25.10.2026 o 15:00 w ramach Superettan, etap: 28. kolejka.

Przed tym spotkaniem Norrby IF zajmuje 12. miejsce i ma 23 pkt. IFK Norrkoping jest na 1. pozycji z dorobkiem 44 pkt.

W ostatnich 5 zakończonych meczach Norrby IF zanotował 1 wygranych, 3 remisów i 1 porażek. Bilans IFK Norrkoping w analogicznym okresie to 5 wygranych, 0 remisów i 0 porażek.

MECZE DZISIAJ