Os Limianos: 4/6 pkt • Brito: 0/6 pkt w ostatnich meczach.
Os Limianos – Brito: zapowiedź, godzina i statystyki
Os Limianos – Brito: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 28.02.2027, 16:00
- Rozgrywki
- Campeonato de Portugal Prio - Group A
- Runda
- Group A - 20
- Stadion
- Campo Cruzeiro, Ponte de Lima
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Os Limianos
WD
Brito
LL Os Limianos jest 11 miejsc wyżej w tabeli • różnica punktów: 4.
Średnio w ostatnich meczach: Os Limianos 2.00 gola • Brito 1.00 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Os Limianos — bilans ostatnich 2 meczów: 1W, 1R, 0P.
- Brito — bilans ostatnich 2 meczów: 0W, 0R, 2P.
Bezpośrednie mecze
Os Limianos – Brito: wynik, forma i informacje
Os Limianos – Brito odbędzie się 28.02.2027 o 16:00 w ramach Campeonato de Portugal Prio - Group A, etap: Group A - 20.
Przed tym spotkaniem Os Limianos zajmuje 2. miejsce i ma 4 pkt. Brito jest na 13. pozycji z dorobkiem 0 pkt.
W ostatnich 2 zakończonych meczach Os Limianos zanotował 1 wygranych, 1 remisów i 0 porażek. Bilans Brito w analogicznym okresie to 0 wygranych, 0 remisów i 2 porażek.

Chaves II
Maia Lidador
Maria da Fonte
Montalegre
Rebordosa
Celoricense
Tirsense
Bragança
Vila Meã
SC Braga B
Vinhais
Ponte da Barca