Pianese: 0/3 pkt • Vis Pesaro: 0/3 pkt w ostatnich meczach.
Pianese – Vis Pesaro: zapowiedź, godzina i statystyki
Pianese – Vis Pesaro: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 21.03.2027, 18:00
- Rozgrywki
- Serie C - Girone B
- Runda
- Girone B - 33
- Stadion
- Stadio Comunale, Piancastagnaio
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Pianese
L
Vis Pesaro
L Vis Pesaro jest 1 miejsce wyżej w tabeli.
Średnio w ostatnich meczach: Pianese 0.00 gola • Vis Pesaro 0.00 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Pianese — bilans ostatnich 1 meczów: 0W, 0R, 1P.
- Vis Pesaro — bilans ostatnich 1 meczów: 0W, 0R, 1P.
Bezpośrednie mecze
Pianese – Vis Pesaro: wynik, forma i informacje
Pianese – Vis Pesaro odbędzie się 21.03.2027 o 18:00 w ramach Serie C - Girone B, etap: Girone B - 33.
Przed tym spotkaniem Pianese zajmuje 18. miejsce i ma 0 pkt. Vis Pesaro jest na 17. pozycji z dorobkiem 0 pkt.
W ostatnich 1 zakończonych meczach Pianese zanotował 0 wygranych, 0 remisów i 1 porażek. Bilans Vis Pesaro w analogicznym okresie to 0 wygranych, 0 remisów i 1 porażek.

Campobasso FC
Latina
Forli
Ravenna
Grosseto
Gubbio
Livorno
Reggiana
Ostia Mare
Guidonia Montecelio 1937
Pineto
Atalanta II