Pirin Blagoevgrad: 0/15 pkt • Sportist Svoge: 5/15 pkt w ostatnich meczach.
Pirin Blagoevgrad – Sportist Svoge: zapowiedź, godzina i statystyki
Pirin Blagoevgrad – Sportist Svoge: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 20.02.2027, 17:00
- Rozgrywki
- Second League
- Runda
- Regular Season - 20
- Stadion
- Hristo Botev, Blagoevgrad
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Pirin Blagoevgrad
LLLLL
Sportist Svoge
DDWLL Sportist Svoge jest 2 miejsca wyżej w tabeli • różnica punktów: 5.
Średnio w ostatnich meczach: Pirin Blagoevgrad 0.60 gola • Sportist Svoge 0.60 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Pirin Blagoevgrad — bilans ostatnich 5 meczów: 0W, 0R, 5P.
- Sportist Svoge — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 2R, 2P.
Bezpośrednie mecze
Pirin Blagoevgrad – Sportist Svoge: wynik, forma i informacje
Pirin Blagoevgrad – Sportist Svoge odbędzie się 20.02.2027 o 17:00 w ramach Second League, etap: 20. kolejka.
Przed tym spotkaniem Pirin Blagoevgrad zajmuje 18. miejsce i ma 0 pkt. Sportist Svoge jest na 16. pozycji z dorobkiem 5 pkt.
W ostatnich 5 zakończonych meczach Pirin Blagoevgrad zanotował 0 wygranych, 0 remisów i 5 porażek. Bilans Sportist Svoge w analogicznym okresie to 1 wygranych, 2 remisów i 2 porażek.
Pirin Blagoevgrad
Sportist Svoge

Chernomorets 1919 Burgas
Vihren
Dobrudzha
Nesebar
Etar Veliko Tarnovo
Marek
Fratria
Lokomotiv G. Oryahovitsa
Hebar 1918
CSKA Sofia II
Ludogorets II
Beroe