Pontevedra: 1/6 pkt • Real Avilés: 0/3 pkt w ostatnich meczach.
Pontevedra – Real Avilés: zapowiedź, godzina i statystyki
Pontevedra – Real Avilés: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 18.04.2027, 17:00
- Rozgrywki
- Primera División RFEF - Group 1
- Runda
- Group 1 - 33
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Pontevedra
DL
Real Avilés
L Pontevedra jest 11 miejsc wyżej w tabeli.
Średnio w ostatnich meczach: Pontevedra 0.50 gola • Real Avilés 0.00 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Pontevedra — bilans ostatnich 2 meczów: 0W, 1R, 1P.
- Real Avilés — bilans ostatnich 1 meczów: 0W, 0R, 1P.
Bezpośrednie mecze
Pontevedra – Real Avilés: wynik, forma i informacje
Pontevedra – Real Avilés odbędzie się 18.04.2027 o 17:00 w ramach Primera División RFEF - Group 1, etap: Group 1 - 33.
Przed tym spotkaniem Pontevedra zajmuje 4. miejsce i ma 0 pkt. Real Avilés jest na 15. pozycji z dorobkiem 0 pkt.
W ostatnich 2 zakończonych meczach Pontevedra zanotował 0 wygranych, 1 remisów i 1 porażek. Bilans Real Avilés w analogicznym okresie to 0 wygranych, 0 remisów i 1 porażek.

Athletic Club II
Barakaldo
Cacereño
Mérida AD
Extremadura 1924
Deportivo La Coruña II
Cultural Leonesa
Real Unión
Mirandes
Lugo
Ponferradina
Unionistas de Salamanca