PRO Vercelli: 1/3 pkt • Union Brescia: 3/6 pkt w ostatnich meczach.
PRO Vercelli – Union Brescia: zapowiedź, godzina i statystyki
PRO Vercelli – Union Brescia: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 21.02.2027, 18:00
- Rozgrywki
- Serie C - Girone A
- Runda
- Girone A - 28
- Stadion
- Stadio Silvio Piola, Vercelli
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
PRO Vercelli
D
Union Brescia
LW Union Brescia jest 6 miejsc wyżej w tabeli • różnica punktów: 2.
Średnio w ostatnich meczach: PRO Vercelli 1.00 gola • Union Brescia 1.50 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- PRO Vercelli — bilans ostatnich 1 meczów: 0W, 1R, 0P.
- Union Brescia — bilans ostatnich 2 meczów: 1W, 0R, 1P.
Bezpośrednie mecze
PRO Vercelli – Union Brescia: wynik, forma i informacje
PRO Vercelli – Union Brescia odbędzie się 21.02.2027 o 18:00 w ramach Serie C - Girone A, etap: Girone A - 28.
Przed tym spotkaniem PRO Vercelli zajmuje 8. miejsce i ma 1 pkt. Union Brescia jest na 2. pozycji z dorobkiem 3 pkt.
W ostatnich 1 zakończonych meczach PRO Vercelli zanotował 0 wygranych, 1 remisów i 0 porażek. Bilans Union Brescia w analogicznym okresie to 1 wygranych, 0 remisów i 1 porażek.
PRO Vercelli
Union Brescia

Albinoleffe
Lumezzane
Alcione
Lecco
Athletic Carpi
Pergolettese
Cittadella
Novara
Dolomiti Bellunesi
Desenzano Calvina
Folgore Caratese
Trento