Probiy Horodenka: 2/12 pkt • Lokomotiv Kyiv: 3/12 pkt w ostatnich meczach.
Probiy Horodenka – Lokomotiv Kyiv: zapowiedź, godzina i statystyki
Probiy Horodenka – Lokomotiv Kyiv: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 26.09.2026, 18:00
- Rozgrywki
- Persha Liga
- Runda
- Regular Season - 9
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Probiy Horodenka
DLDL
Lokomotiv Kyiv
DDLD Lokomotiv Kyiv jest 4 miejsca wyżej w tabeli • różnica punktów: 1.
Średnio w ostatnich meczach: Probiy Horodenka 1.00 gola • Lokomotiv Kyiv 0.75 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Probiy Horodenka — bilans ostatnich 4 meczów: 0W, 2R, 2P.
- Lokomotiv Kyiv — bilans ostatnich 4 meczów: 0W, 3R, 1P.
Bezpośrednie mecze
Probiy Horodenka – Lokomotiv Kyiv: wynik, forma i informacje
Probiy Horodenka – Lokomotiv Kyiv odbędzie się 26.09.2026 o 18:00 w ramach Persha Liga, etap: 9. kolejka.
Przed tym spotkaniem Probiy Horodenka zajmuje 16. miejsce i ma 2 pkt. Lokomotiv Kyiv jest na 12. pozycji z dorobkiem 3 pkt.
W ostatnich 4 zakończonych meczach Probiy Horodenka zanotował 0 wygranych, 2 remisów i 2 porażek. Bilans Lokomotiv Kyiv w analogicznym okresie to 0 wygranych, 3 remisów i 1 porażek.
Probiy Horodenka
Lokomotiv Kyiv

Inhulets
Prykarpattia
Kulykiv
SK Poltava
Metal Kharkiv
Chernihiv
Nyva Ternopil
Ahrobiznes Volochysk
Oleksandria
Yarud Mariupol'
UCSA
Viktoriya Mykolaivka