Proxy: 0/3 pkt • El Seka El Hadid: 0/3 pkt w ostatnich meczach.
Proxy – El Seka El Hadid: zapowiedź, godzina i statystyki
Proxy – El Seka El Hadid: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 23.04.2027, 15:30
- Rozgrywki
- Second League
- Runda
- Regular Season - 33
- Stadion
- Proxy Club Stadium, Abu El Matamir
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Proxy
L
El Seka El Hadid
L El Seka El Hadid jest 1 miejsce wyżej w tabeli.
Średnio w ostatnich meczach: Proxy 0.00 gola • El Seka El Hadid 0.00 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Proxy — bilans ostatnich 1 meczów: 0W, 0R, 1P.
- El Seka El Hadid — bilans ostatnich 1 meczów: 0W, 0R, 1P.
Bezpośrednie mecze
Proxy – El Seka El Hadid: wynik, forma i informacje
Proxy – El Seka El Hadid odbędzie się 23.04.2027 o 15:30 w ramach Second League, etap: 33. kolejka.
Przed tym spotkaniem Proxy zajmuje 17. miejsce i ma 0 pkt. El Seka El Hadid jest na 16. pozycji z dorobkiem 0 pkt.
W ostatnich 1 zakończonych meczach Proxy zanotował 0 wygranych, 0 remisów i 1 porażek. Bilans El Seka El Hadid w analogicznym okresie to 0 wygranych, 0 remisów i 1 porażek.

Baladiyyat Al Mehalla
Ismaily SC
El Dakhleya
Dayrout
Kahraba Ismailia
El Entag EL Harby
Maleyet Kafr El Zayiat
Masar
Tersana
AL Nasr SC
El Mansura
Tanta SC