Proxy: 0/3 pkt • Haras El Hodood: 3/3 pkt w ostatnich meczach.
Proxy – Haras El Hodood: zapowiedź, godzina i statystyki
Proxy – Haras El Hodood: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 25.03.2027, 14:30
- Rozgrywki
- Second League
- Runda
- Regular Season - 29
- Stadion
- Proxy Club Stadium, Abu El Matamir
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Proxy
L
Haras El Hodood
W Haras El Hodood jest 15 miejsc wyżej w tabeli • różnica punktów: 3.
Średnio w ostatnich meczach: Proxy 0.00 gola • Haras El Hodood 2.00 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Proxy — bilans ostatnich 1 meczów: 0W, 0R, 1P.
- Haras El Hodood — bilans ostatnich 1 meczów: 1W, 0R, 0P.
Bezpośrednie mecze
Proxy – Haras El Hodood: wynik, forma i informacje
Proxy – Haras El Hodood odbędzie się 25.03.2027 o 14:30 w ramach Second League, etap: 29. kolejka.
Przed tym spotkaniem Proxy zajmuje 17. miejsce i ma 0 pkt. Haras El Hodood jest na 2. pozycji z dorobkiem 3 pkt.
W ostatnich 1 zakończonych meczach Proxy zanotował 0 wygranych, 0 remisów i 1 porażek. Bilans Haras El Hodood w analogicznym okresie to 1 wygranych, 0 remisów i 0 porażek.

El Seka El Hadid
Dayrout
Baladiyyat Al Mehalla
Itesalat
El Dakhleya
AL Nasr SC
Kahraba Ismailia
Maleyet Kafr El Zayiat
El Mansura
El Entag EL Harby
La Viena FC
Ismaily SC