Rotor Volgograd: 7/15 pkt • FK Neftekhimik: 3/15 pkt w ostatnich meczach.
Rotor Volgograd – FK Neftekhimik: wynik i statystyki
Rotor Volgograd – FK Neftekhimik: wynik i najważniejsze informacje
Informacje o meczu
- Data
- 24.08.2026, 17:30
- Rozgrywki
- First League
- Runda
- Regular Season - 8
- Stadion
- Volgograd Arena, Volgograd
- Sędzia
- A. Sagdiev
Ostatnie wydarzenia
Match Facts
- FK Neftekhimik wygrał 1:0.
- FK Neftekhimik rozstrzygnął mecz po przerwie — do przerwy było 0:0.
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Rotor Volgograd
WLWDL
FK Neftekhimik
LWLLL Rotor Volgograd jest 6 miejsc wyżej w tabeli • różnica punktów: 4.
Średnio w ostatnich meczach: Rotor Volgograd 1.80 gola • FK Neftekhimik 0.60 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Rotor Volgograd — bilans ostatnich 5 meczów: 2W, 1R, 2P.
- FK Neftekhimik — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 0R, 4P.
Bezpośrednie mecze
Rotor Volgograd – FK Neftekhimik: wynik, forma i informacje
Rotor Volgograd – FK Neftekhimik zakończył się wynikiem 0:1. Spotkanie wygrał FK Neftekhimik. Mecz rozegrano 24.08.2026 w First League, etap: 8. kolejka.
Przed tym spotkaniem Rotor Volgograd zajmuje 10. miejsce i ma 10 pkt. FK Neftekhimik jest na 12. pozycji z dorobkiem 9 pkt.
W ostatnich 5 zakończonych meczach Rotor Volgograd zanotował 2 wygranych, 1 remisów i 2 porażek. Bilans FK Neftekhimik w analogicznym okresie to 1 wygranych, 0 remisów i 4 porażek.
Rotor Volgograd
FK Neftekhimik

Torpedo Moskva
Spartak Kostroma
Ural
Tekstilshchik
Volga Ulyanovsk
Shinnik Yaroslavl
Leningradets
Chelyabinsk
FC UFA
Enisey
KAMAZ
FC Sochi