San Antonio – FC Tulsa: zapowiedź, godzina i statystyki

USL ChampionshipGroup Stage
06.09.2026 • 02:30 Toyota Field
Nie przegap meczu Google Calendar Apple / Outlook (.ics)

San Antonio – FC Tulsa: najważniejsze informacje przed meczem

Informacje o meczu

Data
06.09.2026, 02:30
Rozgrywki
USL Championship
Runda
Group Stage
Stadion
Toyota Field

Ostatnie wydarzenia

Brak wydarzeń do wyświetlenia.

Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.

Ładowanie pełnych składów…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie statystyk…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie przebiegu meczu…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie danych zawodników…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Match Center

Przed meczem

Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.

Dane przedmeczowe
San Antonio WWDLL
VS
FC Tulsa WWLLW
Zapowiedź Najważniejsze przed pierwszym gwizdkiem
Forma

San Antonio: 7/15 pkt • FC Tulsa: 9/15 pkt w ostatnich meczach.

Tabela

FC Tulsa jest 1 miejsce wyżej w tabeli.

Gole

Średnio w ostatnich meczach: San Antonio 1.00 gola • FC Tulsa 1.40 gola na spotkanie.

Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.

5. Pozycja w tabeli 4.
32 Punkty 32
2–1–2 Bilans ostatnich meczówW–R–P 3–0–2
1,00 Gole / meczostatnie mecze 1,40
1,20 Stracone / meczostatnie mecze 0,60
1 / 5 Czyste kontaostatnie mecze 2 / 5
5–3–3 Dom / wyjazdW–R–P w sezonie 4–2–3
Fakty przed meczem
  • San Antonio — bilans ostatnich 5 meczów: 2W, 1R, 2P.
  • FC Tulsa — bilans ostatnich 5 meczów: 3W, 0R, 2P.
H2H Archive

Bezpośrednie mecze

1 spotkań • 1 sez.Pełne H2H →
0San Antoniowygrane
R
1Remisy
0FC Tulsawygrane
R
Bilans bramek0 : 0
Średnia goli0,00na mecz
Obie drużyny strzelały0 / 1
Min. 3 gole0 / 1
Archiwum GoleroRekordy rywalizacji
tylko mecze rozegrane przed tym spotkaniem
Najwięcej goli w meczu FC Tulsa 0:0 San Antonio 15.03.2026
Pierwszy zapisany mecz FC Tulsa 0:0 San Antonio 15.03.2026
Sezon po sezonie1 sezonów w lokalnym archiwum
2026/27 1 mecz San Antonio 0 • R 1 • 0 FC Tulsa
Ostatnie bezpośrednie mecze
15.03.2026USL Championship • 2026/27
FC Tulsa
0:0
San Antonio
USL Championship • sezon 2026

San Antonio – FC Tulsa: wynik, forma i informacje

San AntonioFC Tulsa odbędzie się 06.09.2026 o 02:30 w ramach USL Championship, etap: Group Stage.

Przed tym spotkaniem San Antonio zajmuje 5. miejsce i ma 32 pkt. FC Tulsa jest na 4. pozycji z dorobkiem 32 pkt.

W ostatnich 5 zakończonych meczach San Antonio zanotował 2 wygranych, 1 remisów i 2 porażek. Bilans FC Tulsa w analogicznym okresie to 3 wygranych, 0 remisów i 2 porażek.

MECZE DZISIAJ