San Telmo – Los Andes: zapowiedź, godzina i statystyki

Primera Nacional28. kolejka
05.09.2026 • 22:00 Estadio Osvaldo Baletto, Dock Sud
Nie przegap meczu Google Calendar Apple / Outlook (.ics)

San Telmo – Los Andes: najważniejsze informacje przed meczem

Informacje o meczu

Data
05.09.2026, 22:00
Rozgrywki
Primera Nacional
Runda
Regular Season - 28
Stadion
Estadio Osvaldo Baletto, Dock Sud

Ostatnie wydarzenia

Brak wydarzeń do wyświetlenia.

Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.

Ładowanie pełnych składów…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie statystyk…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie przebiegu meczu…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie danych zawodników…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Match Center

Przed meczem

Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.

Dane przedmeczowe
San Telmo LWLLD
VS
Los Andes DLLLL
Zapowiedź Najważniejsze przed pierwszym gwizdkiem
Forma

San Telmo: 4/15 pkt • Los Andes: 1/15 pkt w ostatnich meczach.

Tabela

Los Andes jest 8 miejsc wyżej w tabeli • różnica punktów: 9.

Gole

Średnio w ostatnich meczach: San Telmo 0.80 gola • Los Andes 0.20 gola na spotkanie.

Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.

17. Pozycja w tabeli 9.
24 Punkty 33
1–1–3 Bilans ostatnich meczówW–R–P 0–1–4
0,80 Gole / meczostatnie mecze 0,20
1,60 Stracone / meczostatnie mecze 1,40
1 / 5 Czyste kontaostatnie mecze 1 / 5
5–3–5 Dom / wyjazdW–R–P w sezonie 4–3–5
Fakty przed meczem
  • San Telmo — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 1R, 3P.
  • Los Andes — bilans ostatnich 5 meczów: 0W, 1R, 4P.
H2H Archive

Bezpośrednie mecze

1 spotkań • 1 sez.Pełne H2H →
0San Telmowygrane
R
1Remisy
0Los Andeswygrane
R
Bilans bramek0 : 0
Średnia goli0,00na mecz
Obie drużyny strzelały0 / 1
Min. 3 gole0 / 1
Archiwum GoleroRekordy rywalizacji
tylko mecze rozegrane przed tym spotkaniem
Najwięcej goli w meczu Los Andes 0:0 San Telmo 18.04.2026
Pierwszy zapisany mecz Los Andes 0:0 San Telmo 18.04.2026
Sezon po sezonie1 sezonów w lokalnym archiwum
2026/27 1 mecz San Telmo 0 • R 1 • 0 Los Andes
Ostatnie bezpośrednie mecze
18.04.2026Primera Nacional • 2026/27
Los Andes
0:0
San Telmo
Primera Nacional • sezon 2026

San Telmo – Los Andes: wynik, forma i informacje

San TelmoLos Andes odbędzie się 05.09.2026 o 22:00 w ramach Primera Nacional, etap: 28. kolejka.

Przed tym spotkaniem San Telmo zajmuje 17. miejsce i ma 24 pkt. Los Andes jest na 9. pozycji z dorobkiem 33 pkt.

W ostatnich 5 zakończonych meczach San Telmo zanotował 1 wygranych, 1 remisów i 3 porażek. Bilans Los Andes w analogicznym okresie to 0 wygranych, 1 remisów i 4 porażek.

MECZE DZISIAJ