SGV Freiberg: 7/9 pkt • Barockstadt Fulda-Lehn.: 4/9 pkt w ostatnich meczach.
SGV Freiberg – Barockstadt Fulda-Lehn.: zapowiedź, godzina i statystyki
SGV Freiberg – Barockstadt Fulda-Lehn.: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 17.10.2026, 14:00
- Rozgrywki
- Regionalliga - SudWest
- Runda
- Sudwest - 12
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
SGV Freiberg
WWD
Barockstadt Fulda-Lehn.
WLD SGV Freiberg jest 5 miejsc wyżej w tabeli • różnica punktów: 3.
Średnio w ostatnich meczach: SGV Freiberg 2.67 gola • Barockstadt Fulda-Lehn. 2.00 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- SGV Freiberg — bilans ostatnich 3 meczów: 2W, 1R, 0P.
- Barockstadt Fulda-Lehn. — bilans ostatnich 3 meczów: 1W, 1R, 1P.
Bezpośrednie mecze
SGV Freiberg – Barockstadt Fulda-Lehn.: wynik, forma i informacje
SGV Freiberg – Barockstadt Fulda-Lehn. odbędzie się 17.10.2026 o 14:00 w ramach Regionalliga - SudWest, etap: Sudwest - 12.
Przed tym spotkaniem SGV Freiberg zajmuje 2. miejsce i ma 7 pkt. Barockstadt Fulda-Lehn. jest na 7. pozycji z dorobkiem 4 pkt.
W ostatnich 3 zakończonych meczach SGV Freiberg zanotował 2 wygranych, 1 remisów i 0 porażek. Bilans Barockstadt Fulda-Lehn. w analogicznym okresie to 1 wygranych, 1 remisów i 1 porażek.
SGV Freiberg
Barockstadt Fulda-Lehn.

VfR Aalen
FC Astoria Walldorf
Eintracht Frankfurt II
Kaiserslautern II
Eintracht Trier
FSV Frankfurt
FC 08 Homburg
Freiburg II
Hessen Kassel
VfR Mannheim
FSV Mainz 05 II
SSV Ulm 1846