Southport: 5/15 pkt • AFC Telford United: 2/15 pkt w ostatnich meczach.
Southport – AFC Telford United: zapowiedź, godzina i statystyki
Southport – AFC Telford United: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 31.10.2026, 16:00
- Rozgrywki
- National League - North
- Runda
- National League North - 15
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Southport
LLDDW
AFC Telford United
LLLDD Southport jest 11 miejsc wyżej w tabeli • różnica punktów: 3.
Średnio w ostatnich meczach: Southport 1.80 gola • AFC Telford United 1.20 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Southport — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 2R, 2P.
- AFC Telford United — bilans ostatnich 5 meczów: 0W, 2R, 3P.
Bezpośrednie mecze
Southport – AFC Telford United: wynik, forma i informacje
Southport – AFC Telford United odbędzie się 31.10.2026 o 16:00 w ramach National League - North, etap: National League North - 15.
Przed tym spotkaniem Southport zajmuje 11. miejsce i ma 5 pkt. AFC Telford United jest na 22. pozycji z dorobkiem 2 pkt.
W ostatnich 5 zakończonych meczach Southport zanotował 1 wygranych, 2 remisów i 2 porażek. Bilans AFC Telford United w analogicznym okresie to 0 wygranych, 2 remisów i 3 porażek.
Southport
AFC Telford United

Bedford Town
Macclesfield
Buxton
Marine
Chester
Hednesford Town
Hebburn Town
Harborough Town
Hereford
King's Lynn Town
Morecambe
Scarborough Athletic