Tlaxcala: 1/15 pkt • CDS Tampico Madero: 7/15 pkt w ostatnich meczach.
Tlaxcala – CDS Tampico Madero: zapowiedź, godzina i statystyki
Tlaxcala – CDS Tampico Madero: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 13.09.2026, 00:00
- Rozgrywki
- Liga de Expansión MX
- Runda
- Apertura - 8
- Stadion
- Estadio Tlahuicole, Tlaxcala
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Tlaxcala
LLLDL
CDS Tampico Madero
DLWLW CDS Tampico Madero jest 7 miejsc wyżej w tabeli • różnica punktów: 6.
Średnio w ostatnich meczach: Tlaxcala 1.40 gola • CDS Tampico Madero 1.00 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Tlaxcala — bilans ostatnich 5 meczów: 0W, 1R, 4P.
- CDS Tampico Madero — bilans ostatnich 5 meczów: 2W, 1R, 2P.
Bezpośrednie mecze
Tlaxcala – CDS Tampico Madero: wynik, forma i informacje
Tlaxcala – CDS Tampico Madero odbędzie się 13.09.2026 o 00:00 w ramach Liga de Expansión MX, etap: Apertura - 8.
Przed tym spotkaniem Tlaxcala zajmuje 16. miejsce i ma 1 pkt. CDS Tampico Madero jest na 9. pozycji z dorobkiem 7 pkt.
W ostatnich 5 zakończonych meczach Tlaxcala zanotował 0 wygranych, 1 remisów i 4 porażek. Bilans CDS Tampico Madero w analogicznym okresie to 2 wygranych, 1 remisów i 2 porażek.
Tlaxcala
CDS Tampico Madero

Alebrijes de Oaxaca
Durango
Cruz Azul Hidalgo
Piratas
Correcaminos Uat
Cancún
Venados FC
Tepatitlán
Dorados
Tapatío
Mineros de Zacatecas
Monarcas