Třinec: 4/15 pkt • Dukla Praha: 7/15 pkt w ostatnich meczach.
Třinec – Dukla Praha: zapowiedź, godzina i statystyki
Třinec – Dukla Praha: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 21.11.2026, 13:30
- Rozgrywki
- FNL
- Runda
- Regular Season - 15
- Stadion
- Stadion Rudolfa Labaje, Trinec
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Třinec
DDLDD
Dukla Praha
WDWLL Średnio w ostatnich meczach: Třinec 1.00 gola • Dukla Praha 1.60 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Třinec — bilans ostatnich 5 meczów: 0W, 4R, 1P.
- Dukla Praha — bilans ostatnich 5 meczów: 2W, 1R, 2P.
Bezpośrednie mecze
Třinec – Dukla Praha: wynik, forma i informacje
Třinec – Dukla Praha odbędzie się 21.11.2026 o 13:30 w ramach FNL, etap: 15. kolejka.
W ostatnich 5 zakończonych meczach Třinec zanotował 0 wygranych, 4 remisów i 1 porażek. Bilans Dukla Praha w analogicznym okresie to 2 wygranych, 1 remisów i 2 porażek.

Táborsko
Slavia Praha II
Karviná
Baník Ostrava II
Příbram
Ústí nad Labem
Arsenal Česká Lípa
Hanácká
Viktoria Žižkov
Opava
Kladno
Vysočina Jihlava