UD Ourense: 1/3 pkt • Arenas Getxo: 0/3 pkt w ostatnich meczach.
UD Ourense – Arenas Getxo: zapowiedź, godzina i statystyki
UD Ourense – Arenas Getxo: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 02.05.2027, 17:00
- Rozgrywki
- Primera División RFEF - Group 1
- Runda
- Group 1 - 35
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
UD Ourense
D
Arenas Getxo
L Arenas Getxo jest 3 miejsca wyżej w tabeli.
Średnio w ostatnich meczach: UD Ourense 1.00 gola • Arenas Getxo 0.00 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- UD Ourense — bilans ostatnich 1 meczów: 0W, 1R, 0P.
- Arenas Getxo — bilans ostatnich 1 meczów: 0W, 0R, 1P.
Bezpośrednie mecze
UD Ourense – Arenas Getxo: wynik, forma i informacje
UD Ourense – Arenas Getxo odbędzie się 02.05.2027 o 17:00 w ramach Primera División RFEF - Group 1, etap: Group 1 - 35.
Przed tym spotkaniem UD Ourense zajmuje 19. miejsce i ma 0 pkt. Arenas Getxo jest na 16. pozycji z dorobkiem 0 pkt.
W ostatnich 1 zakończonych meczach UD Ourense zanotował 0 wygranych, 1 remisów i 0 porażek. Bilans Arenas Getxo w analogicznym okresie to 0 wygranych, 0 remisów i 1 porażek.

Mérida AD
Cultural Leonesa
Athletic Club II
Unionistas de Salamanca
Cacereño
Real Avilés
Lugo
Real Unión
Mirandes
Barakaldo
Ponferradina
Deportivo La Coruña II