Union Brescia: 3/6 pkt • Cittadella: 3/3 pkt w ostatnich meczach.
Union Brescia – Cittadella: zapowiedź, godzina i statystyki
Union Brescia – Cittadella: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 25.10.2026, 18:00
- Rozgrywki
- Serie C - Girone A
- Runda
- Girone A - 11
- Stadion
- Stadio Mario Rigamonti, Brescia
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Union Brescia
LW
Cittadella
W Union Brescia jest 1 miejsce wyżej w tabeli.
Średnio w ostatnich meczach: Union Brescia 1.50 gola • Cittadella 2.00 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Union Brescia — bilans ostatnich 2 meczów: 1W, 0R, 1P.
- Cittadella — bilans ostatnich 1 meczów: 1W, 0R, 0P.
Bezpośrednie mecze
Union Brescia – Cittadella: wynik, forma i informacje
Union Brescia – Cittadella odbędzie się 25.10.2026 o 18:00 w ramach Serie C - Girone A, etap: Girone A - 11.
Przed tym spotkaniem Union Brescia zajmuje 2. miejsce i ma 3 pkt. Cittadella jest na 3. pozycji z dorobkiem 3 pkt.
W ostatnich 2 zakończonych meczach Union Brescia zanotował 1 wygranych, 0 remisów i 1 porażek. Bilans Cittadella w analogicznym okresie to 1 wygranych, 0 remisów i 0 porażek.

Alcione
Athletic Carpi
Arzignano Valchiampo
Novara
Desenzano Calvina
Giana Erminio
Lecco
Folgore Caratese
Pergolettese
Lumezzane
PRO Vercelli
Ospitaletto